Vattenlås Burlington I Keramik
1 745 kr
30 dagars prisgaranti

I Keramik
1 745 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad från: 59 kr

Vit porslinsanslutning i vinkel till Burlington toalett. Den är avsedd för att ansluta toalett med P-lås (utloppet rakt bakåt) till golvavlopp.
Varumärke
BurlingtonBeskrivning
Vit porslinsanslutning i vinkel till Burlington toalett. Den är avsedd för att ansluta toalett med P-lås (utloppet rakt bakåt) till golvavlopp.
Egenskaper
| Varumärke | Burlington |
| Art.Nr. | C26 |
| Färg | Vit |
| Bredd | 138 mm |
| Höjd | 295 mm |
| Material | Keramik |
| Vikt | 2,6 kg |
| Typ | Vattenlås |
| Garanti | 5 år |

