Ventilring Ifö för Sign Z96765
Rek. pris 82 kr
62 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti

för Sign Z96765
62 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Ifö Z96765 är en ventilring för utloppsventilen till WC i Ifö Sign-serien (egentlig färg på produkten är röd).
Varumärke
IföBeskrivning
Ifö Z96765 är en ventilring för utloppsventilen till WC i Ifö Sign-serien (egentlig färg på produkten är röd).
Egenskaper
| Varumärke | Ifö |
| Art.Nr. | Z96765 |
| Färg | Svart |
| Serie | Sign |
| Bredd | 60 mm |
| Höjd | 3 mm |
| Material | Plast |
| Djup | 60 mm |
| Vikt | 0,012 kg |
| Produkttyp | Ventilring |
| RSK-nr | 7925616 |
| EAN-nr | 7391515121353 |
