Toalettsits Bathlife Puts
799 kr
399 krSpara 50 %Kampanj
30 dagars prisgaranti

Puts
399 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Hårdsits i duroplast som är antibakteriellt behandlad och som enkelt kan monteras av och på tack vare quick release funktionen. Passar ihop med toalettstol Puts.
Varumärke
BathlifeBeskrivning
Hårdsits i duroplast som är antibakteriellt behandlad och som enkelt kan monteras av och på tack vare quick release funktionen. Passar ihop med toalettstol Puts.
Recensioner
Christer SVerifierad köpare
för 4 år sedanStolen blev som ny!
MonikaVerifierad köpare
för 4 år sedanFunkar som den ska på toan. Lite flimsig tycker jag nog, men funkar som den ska.
+ Funkar bra
Mari PVerifierad köpare
för 6 år sedanBra passform och sittvänlig modell
+ Skön att sitta på
Egenskaper
| Varumärke | Bathlife |
| Art.Nr. | 40870084 |
| Toalettlock | Nej |
| Utförande | Hårdsits |
| Färg | Vit |
| Serie | Puts |
| Bredd | 361 mm |
| Höjd | 20 mm |
| Material | Plast |
| Djup | 444 mm |
| Vikt | 1,5 kg |
| Mjukstängande | Nej |
| Snabbkoppling | Ja |
| Produkttyp | Toalettsits |
| EAN-nr | 8586005350248 |

