




Toalettsits IföSpiraMjukstängande Hårdsits
Rek. pris 1 990 kr
!
999 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti
Utförande
Mjukstängande

Spira
Mjukstängande Hårdsits 999 kr
- Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
- Utlämningsställe
- Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Toalettsits Ifö Spira i vit färg är utrustad med snabbkopppling (Quick Release / QR) som gör att toalettsitsen är väldigt enkel att lyfta bort vid exempelvis rengöring. Toalettsitsen finns att köpa som mjuksits, hårdsits eller mjukstängande hårdsits. Hårdsitsen samt den mjukstängande hårdsitsen finns sedan i olika utförande. Design: Knud Holscher.
Varumärke
Beskrivning
Toalettsits Ifö Spira i vit färg är utrustad med snabbkopppling (Quick Release / QR) som gör att toalettsitsen är väldigt enkel att lyfta bort vid exempelvis rengöring. Toalettsitsen finns att köpa som mjuksits, hårdsits eller mjukstängande hårdsits. Hårdsitsen samt den mjukstängande hårdsitsen finns sedan i olika utförande. Design: Knud Holscher.
Toalettsitsen Ifö Spira passar till alla Ifö Spira och Ifö Spira Art toalettstolar.
Dokument
Recensioner
Egenskaper
| Varumärke | Ifö |
|---|---|
| Art.Nr. | 99493 |
| Utförande | Hårdsits med kromade beslag |
| Färg | Vit |
| Serie | Spira |
| Bredd | 374 mm |
| Höjd | 45 mm |
| Material | Plast |
| Mjukstängande | Ja |
| Längd | 435 mm |
| Snabbkoppling | Ja |
| RSK-nr | 7821793 |
| EAN-nr | 7391515435108 |