Fritidstoalett Separett Villa
8 195 kr
7 295 krSpara 11 %Kampanj
30 dagars prisgaranti
TankEjektortank Separett 50 L
1 803 kr
Villa
7 295 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Fritidstoalett Separett Villa är en urinsorterande toalett för stugor utan tillgång till el. Fläkten (2,5 W, 210 mA) har en mycket låg energiförbrukning och är därför lämplig för batteri- eller solcellsdrift. Vid batteridrift (12 V, 100 Ah) är drifttiden för fläkten ungefär två veckor.
Varumärke
SeparettBeskrivning
Fritidstoalett Separett Villa är en urinsorterande toalett för stugor utan tillgång till el. Fläkten (2,5 W, 210 mA) har en mycket låg energiförbrukning och är därför lämplig för batteri- eller solcellsdrift. Vid batteridrift (12 V, 100 Ah) är drifttiden för fläkten ungefär två veckor.
Milo2019
Egenskaper
| Varumärke | Separett |
| Art.Nr. | 1067-03 |
| Toalettlock | Ja |
| Färg | Vit |
| Serie | Villa 9010 |
| Bredd | 456 mm |
| Höjd | 541 mm |
| Material | Polypropen |
| Sitthöjd | 440 mm |
| Effekt | 2,5 W |
| Spänning | 12 V |
| Vikt | 19 kg |
| Typ | Urinseparerande toalett |
| Längd | 672 mm |
| Effekt/prestanda | 2,5 W |
| EAN-nr | 7393553710131 |







