






Toalettpaket HafaWall med WC-fixtur och SpolplattaVit spolknapp
2 999 kr6 630 kr
Spara 55 %
Kampanj
30 dagars prisgaranti
Spolknapp
- Förväntas åter i lager 2026-06-09
- Hemleverans
- Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.
Beskrivning
Toalettpaket Hafa Wall är en vägghängd standardtoalett med optimalt vattenflöde som gör att toaletten alltid spolar rent. Hafa Wall toalettlock med Soft Close™, spolsystem, spolknapp och frontmanövrerad inbyggnadscistern för vägghängd toalett ingår.
Välj mellan olika färger på spolplatta.
5 års garanti
Hafa erbjuder 5 års garanti på denna produkt mot fabrikations- och materialfel. Produkterna utvecklas i Sverige med högsta fokus på kvalitet och hållbarhet över tid så att du kan känna dig trygg i ditt val. Läs mer här https://www.bygghemma.se/medias/hafa/garanti_hafa_5ar_low.pdf
5 års garanti
Hafa erbjuder 5 års garanti på denna produkt mot fabrikations- och materialfel. Produkterna utvecklas i Sverige med högsta fokus på kvalitet och hållbarhet över tid så att du kan känna dig trygg i ditt val. Läs mer här https://www.bygghemma.se/medias/hafa/garanti_hafa_5ar_low.pdf
Dokument
Recensioner
Egenskaper
| Varumärke | Hafa |
|---|---|
| Art.Nr. | 1273254 |
| Toalettlock | Ja, Mjukstängande Hårdsits |
| Spolande | 6/3 l |
| Färg | Vit |
| Serie | Wall |
| Bredd | 350 mm |
| Höjd | 378 mm |
| Spolknapp | Vit |
| Material | Porslin |
| Djup | 525 mm |
| Montering | Skruvas |
| Garanti | 5 år |
| Typ | Vägghängd |
| EAN-nr | 7330027044057 |
