Vägghängd Toalettstol Duravit Bento Starck Box Compact
fr.14 788 kr
fr.11 830 krSpara 20 %Kampanj51 tim kvar!
30 dagars prisgaranti
Välj variant

Bento Starck Box Compact
11 830 kr
Beställningsvara - Levereras normalt inom 4-6 veckor.
Hemleverans Fraktkostnad från: 149 kr
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Vägghängd Toalettstol Duravit Bento Starck Box Compact är en elegant och spolkantslös toalettstol med en modern och stilren design. Levereras med en självstängande toalettsits.
Varumärke
DuravitBeskrivning
Vägghängd Toalettstol Duravit Bento Starck Box Compact är en elegant och spolkantslös toalettstol med en modern och stilren design. Levereras med en självstängande toalettsits.
Den undanträngande spolningstypen och vågräta utloppet garanterar effektiv rengöring och optimal avloppsprestanda. Med funktioner som dold installation (Durafix) och Hygieneglaze kommer denna toalettstol inte bara förbättra estetiken utan också hygienen i ditt badrum. Sitsen har en öppen front, är enkelt avtagbar och mjuk stänging stängning för extra bekvämlighet.
Denna toalettstol är en del av Duravit Artisan Lines – designserien som kräver en hög grad av kunskap, hantverk och maximal precision. Design av Philippe Starck.
Denna toalettstol är en del av Duravit Artisan Lines – designserien som kräver en hög grad av kunskap, hantverk och maximal precision. Design av Philippe Starck.
Egenskaper
| Varumärke | Duravit |
| Toalettlock | Ja, Hårdsits |
| Spolande | 4,5 l |
| Utförande | Vägghängd |
| Färg | Mattvit, Vit Högblank |
| Serie | Bento Starck Box |
| Bredd | 373 mm |
| Höjd | 393 mm |
| Material | Porslin |
| Sitthöjd | 422 mm |
| Montering | Lim |
| Typ | Vägghängd |
| Garanti | 5 år |
| Djup | 480 mm |



