Vägghängd Toalettstol Duravit DuraStyle 256209 Rimless utan Toalettsits
Rek. pris 3 125 kr
2 500 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti

DuraStyle 256209 Rimless utan Toalettsits
2 500 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Hemleverans Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Vägghängd toalettstol Duravit DuraStyle 256209 Rimless med 4,5 liters spolning, levereras utan toalettsits. Toaletten är rimless vilket innebär att den är utan spolkant. Levereras med Durafix för dold montering. Design by Duravit.
Varumärke
DuravitBeskrivning
Vägghängd toalettstol Duravit DuraStyle 256209 Rimless med 4,5 liters spolning, levereras utan toalettsits. Toaletten är rimless vilket innebär att den är utan spolkant. Levereras med Durafix för dold montering. Design by Duravit.
Komplettera med toalettsits, WC-fixtur och spolknapp.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Duravit |
| Art.Nr. | 2562090000 |
| Toalettlock | Nej |
| Spolande | 4,5 l |
| Färg | Vit |
| Serie | DuraStyle |
| Bredd | 365 mm |
| Höjd | 350 mm |
| Spolknapp | Nej |
| Material | Porslin |
| Djup | 540 mm |
| Sitthöjd | 400 mm |
| Vikt | 23 kg |
| Typ | Vägghängd Toalettstol |
| Garanti | 5 år |
| Montering | Skruvas |
| RSK-nr | 7789363 |
| EAN-nr | 4053424051710 |






