Vägghängd Toalettstol Globo 4ALL 6-MDS04
9 950 kr
6 965 krSpara 30 %Kampanj
30 dagars prisgaranti
SpolknappSpolknapp Geberit Sigma 20 Round Platta och knappar: Vitt, Designringar: Blankförkromad
902 krWC-FixturWC-fixtur Geberit Omega 98 cm för Inbyggnad
4 043 kr
4ALL 6-MDS04
6 965 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Hemleverans Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Vägghängd Toalettstol Globo 4ALL 6-MDS04 är avsedd för inbyggnadscistern för >3-litersspolning. Toalettstolen levereras med dold infästning, Inklusive mjukstängande sits i kraftig plast. Utan spolkant. Porslinet är ytbehandlat med CERASLIDE® som motverkar bakterier och gör porslinet lättare att rengöra. SENZABRIDA® innebär spolning utan spolkant för att lättare kunna hålla rent.
Varumärke
GloboBeskrivning
Vägghängd Toalettstol Globo 4ALL 6-MDS04 är avsedd för inbyggnadscistern för >3-litersspolning. Toalettstolen levereras med dold infästning, Inklusive mjukstängande sits i kraftig plast. Utan spolkant. Porslinet är ytbehandlat med CERASLIDE® som motverkar bakterier och gör porslinet lättare att rengöra. SENZABRIDA® innebär spolning utan spolkant för att lättare kunna hålla rent.
Detta ingår
- Toalettstol Globo 4ALL
- Mjukstängande hårdsits
OBS! Spolknapp och inbyggnadscistern ingår ej!
- Toalettstol Globo 4ALL
- Mjukstängande hårdsits
OBS! Spolknapp och inbyggnadscistern ingår ej!
Egenskaper
| Varumärke | Globo |
| Art.Nr. | 6-MDS04BI |
| Toalettlock | Ja, Mjukstängande Hårdsits |
| Färg | Vit |
| Serie | 4ALL |
| Bredd | 370 mm |
| Höjd | 330 mm |
| Material | Porslin |
| Djup | 480 mm |
| Montering | Vägghängd |
| Typ | Vägghängd |
| Väggmonterad | Ja |
