Vägghängd Toalettstol Globo FORTY3 6-FOS07
11 950 kr
8 365 krSpara 30 %Kampanj51 tim kvar!
30 dagars prisgaranti
SpolknappSpolknapp Geberit Sigma 20 Round Platta och knappar: Vitt, Designringar: Blankförkromad
952 krWC-FixturWC-fixtur Geberit Omega 98 cm för Inbyggnad
4 032 kr
FORTY3 6-FOS07
8 365 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Hemleverans Fraktkostnad från: 149 kr
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Vägghängd Toalettstol Globo FORTY3 6-FOS07 är avsedd för inbyggnadscistern för >3-litersspolning. Toaletten levereras med dold infästning, Inklusive mjukstängande sits i kraftig plast. Utan spolkant. Porslinet är ytbehandlat med CERASLIDE® som motverkar bakterier och gör porslinet lättare att rengöra. SENZABRIDA® innebär spolning utan spolkant för att lättare kunna hålla rent.
Varumärke
GloboBeskrivning
Vägghängd Toalettstol Globo FORTY3 6-FOS07 är avsedd för inbyggnadscistern för >3-litersspolning. Toaletten levereras med dold infästning, Inklusive mjukstängande sits i kraftig plast. Utan spolkant. Porslinet är ytbehandlat med CERASLIDE® som motverkar bakterier och gör porslinet lättare att rengöra. SENZABRIDA® innebär spolning utan spolkant för att lättare kunna hålla rent.
Detta ingår
- Toalettstol Globo FORTY3
- Mjukstängande hårdsits
OBS! Spolknapp och inbyggnadscistern ingår ej!
- Toalettstol Globo FORTY3
- Mjukstängande hårdsits
OBS! Spolknapp och inbyggnadscistern ingår ej!
Egenskaper
| Varumärke | Globo |
| Art.Nr. | 6-FOS07BI |
| Toalettlock | Ja, Mjukstängande Hårdsits |
| Färg | Vit |
| Serie | FORTY3 |
| Bredd | 360 mm |
| Höjd | 330 mm |
| Material | Porslin |
| Montering | Vägghängd |
| Typ | Vägghängd |
| Djup | 520 mm |
| Väggmonterad | Ja |


