Vägghängd Toalettstol Lavabo Glomp Mini Rimless
fr.3 749 kr
utvalda påKampanj
30 dagars prisgaranti
Välj variant

Glomp Mini Rimless
3 749 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Hemleverans Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Vägghängd toalettstol Lavabo Glomp Mini Rimless är utan spolkant, vilket innebär att den har en öppen spolkant som gör det enklare att göra rent och svårare för smuts och bakterier att fästa sig. Den exklusiva och italienska designen gör att den passar in i de flesta badrum. Finns att köpa i olika färger.
Varumärke
LavaboBeskrivning
Vägghängd toalettstol Lavabo Glomp Mini Rimless är utan spolkant, vilket innebär att den har en öppen spolkant som gör det enklare att göra rent och svårare för smuts och bakterier att fästa sig. Den exklusiva och italienska designen gör att den passar in i de flesta badrum. Finns att köpa i olika färger.
Komplettera med WC-fixtur, toalettsits och spolknapp.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Lavabo |
| Toalettlock | Nej |
| Färg | Matt Grå, Matt Vit, Mattsvart, Vit |
| Serie | Glomp |
| Bredd | 370 mm |
| Höjd | 325 mm |
| Material | Porslin |
| Djup | 460 mm |
| Sitthöjd | 430 mm |
| Produkttyp | Vägghängd Toalettstol |
| Montering | Skruvas |
