
Vägghängd Toalettstol Villeroy & BochSubway 3.0 med TwistFlush
fr.7 099 kr
Sänkt pris!
på utvalda
30 dagars prisgaranti
Välj Utförande
- Beställningsvara - Levereras normalt inom 2-3 veckor.
- Hemleverans
- Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.
Beskrivning
Vägghängd Toalettstol Villeroy & Boch Subway 3.0 med TwistFlush är den perfekta toaletten för ditt badrum.
Egenskaper
| Varumärke | Villeroy & Boch |
|---|---|
| Art.Nr. | 4670TS01V |
| Toalettlock | Nej |
| Spolande | 3/4,5 l |
| Utförande | Med CeramicPlus, Utan CeramicPlus |
| Färg | Vit Alpin |
| Serie | Subway 3.0 |
| Material | Sanitetskeramik/Duroplast |
| Vattenlås | P-Lås |
| Ytbehandling | Ceramic Plus |
| Vikt | 23,5 kg |
| Passar till | Dold cistern |
| Garanti | 5 år |
| Yta | Blank |
| Typ | Vägghängd |
| Storlek | 36x37x56 cm |
