Cistern Duravit White Tulip
8 656 kr
6 925 krSpara 20 %Kampanj
30 dagars prisgaranti

White Tulip
6 925 kr
Beställningsvara - Levereras normalt inom 4-6 veckor.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Cistern Duravit White Tulip ger överlägsen funktionalitet och stil. Den vita designen smälter sömlöst in i ditt badrum medan den dubbla spolningen, 6/3 liters spolvattenmängd och den inkluderade mekanismen säkerställer effektivitet och vattenbesparing.
Varumärke
DuravitBeskrivning
Cistern Duravit White Tulip ger överlägsen funktionalitet och stil. Den vita designen smälter sömlöst in i ditt badrum medan den dubbla spolningen, 6/3 liters spolvattenmängd och den inkluderade mekanismen säkerställer effektivitet och vattenbesparing.
Vänsterpositionerad 3/8" vattenanslutning ger flexibilitet vid installationen. Utrustad med krom-yta på tryckknappen och dold anslutning, är denna cistern både praktisk och elegant. Design by Philippe Starck.
Egenskaper
| Varumärke | Duravit |
| Art.Nr. | 0933100005 |
| Spolande | 6/3 l |
| Färg | Vit |
| Serie | White Tulip |
| Bredd | 370 mm |
| Höjd | 470 mm |
| Spolknapp | Ja |
| Material | Porslin |
| Djup | 145 mm |
| Montering | Skruvas |
| Produkttyp | Cistern |
| Garanti | 5 år |
| EAN-nr | 4063382133786 |
