WC-fixtur Svedbergs Front
Rek. pris 3 790 kr
2 767 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti

Front
2 767 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 4-7 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad från: 69 kr
Varumärke
SvedbergsBeskrivning
Spolsystem som passar till vägghängda toaletter från Svedbergs. Snålspolande 3/6 liter.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Svedbergs |
| Art.Nr. | 90410 |
| Spolande | 6/3 l |
| Serie | Front |
| Bredd | 500 mm |
| Höjd | 1000 mm |
| Spolknapp | Nej |
| Djup | 125 mm |
| Typ | WC-fixtur |
| RSK-nr | 7789350 |
| EAN-nr | 7323100043498 |




