Bottenventil LH Easy Clean med Push Open
fr.290 kr
fr.218 krSpara 25 %Kampanj
30 dagars prisgaranti
Välj variant

Easy Clean med Push Open
218 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Med Bottenventil LH Easy Clean med Push Open kan du dra upp locket och insatsen så att du lätt kan använda en piprensare och lätt hålla rent i tvättstället ända ner till vattenlåset.
Varumärke
LHBeskrivning
Med Bottenventil LH Easy Clean med Push Open kan du dra upp locket och insatsen så att du lätt kan använda en piprensare och lätt hålla rent i tvättstället ända ner till vattenlåset.
Recensioner
Jan BVerifierad köpare
för 2 veckor sedanSmidig ventil, lätt att rensa.
Egenskaper
| Varumärke | LH |
| Bredd | 68 mm |
| Djup | 68 mm |
| Färg | Krom, Vit |
| Serie | LH |
| Material | Förkromad mässing |
| Höjd | 110 mm |
| Produkttyp | Bottenventil |
| Vikt | 0,2 kg |
| Montering | Skruvas |
| Yta | Blank |
