Bottenventil LH Easy Clean med Push OpenVit
310 kr
233 krSpara 25 %Kampanjtom 31/5
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Färg:
Vit

Easy Clean med Push Open
Vit
233 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Med Bottenventil LH Easy Clean med Push Open kan du dra upp locket och insatsen så att du lätt kan använda en piprensare och lätt hålla rent i tvättstället ända ner till vattenlåset.
Varumärke
LHBeskrivning
Med Bottenventil LH Easy Clean med Push Open kan du dra upp locket och insatsen så att du lätt kan använda en piprensare och lätt hålla rent i tvättstället ända ner till vattenlåset.
Recensioner
Jan BVerifierad köpare
för 1 månad sedanSmidig ventil, lätt att rensa.
Egenskaper
| Varumärke | LH |
| Art.Nr. | LH9806-ABI |
| Bredd | 68 mm |
| Djup | 68 mm |
| Färg | Vit |
| Serie | LH |
| Material | Förkromad mässing |
| Höjd | 110 mm |
| Typ | Bottenventil |
| Vikt | 0,2 kg |
| Montering | Skruvas |
| Yta | Blank |
| EAN-nr | 7350113453761 |
