Bottenventil Westerbergs för Bräddavlopp
550 kr
385 krSpara 30 %Kampanjtom 31/5
30 dagars prisgaranti

för Bräddavlopp
385 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad från: 39 kr
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Bottenventil Westerbergs för Bräddavopp är en Pop-up bottenventil med stort fjädrande lock. För tvättställ med bräddavlopp.
Varumärke
WesterbergsBeskrivning
Bottenventil Westerbergs för Bräddavopp är en Pop-up bottenventil med stort fjädrande lock. För tvättställ med bräddavlopp.
Skötselråd
Ta dagligen bort tvål- och kalkrester med en fuktig trasa. Använd inte rengöringsmedel som är etsande, syrahaltiga eller slipande eftersom de kan göra bestående skada på förkromning, lackering, förgyllning etc.
Ta dagligen bort tvål- och kalkrester med en fuktig trasa. Använd inte rengöringsmedel som är etsande, syrahaltiga eller slipande eftersom de kan göra bestående skada på förkromning, lackering, förgyllning etc.
Egenskaper
| Varumärke | Westerbergs |
| Art.Nr. | 20030905 |
| Bredd | 66 mm |
| Djup | 66 mm |
| Färg | Svart |
| Höjd | 73 mm |
| Typ | Bottenventil |
| Vikt | 0,2 kg |
| Yta | Matt |
| RSK-nr | 8560128 |
| EAN-nr | 7333231003827 |
