Tvättställ 4AQUA Victoria Dubbel
Rek. pris 7 190 kr
4 946 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti

Victoria Dubbel
4 946 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 3-5 vardagar.
Hemleverans Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Varumärke
4AQUABeskrivning
4AQUA Tvättställ dubbel ho Victoria i porslin passar till serie Slim, Slim H 120.
En liten men viktig detalj:
Ett riktigt bra badrum ska ge känslan av kvalitet och trygghet. 4Aqua`s produkter har impregnerad mdf i både fronter och stommar och är tillverkade av material och ingående komponenter av högsta kvalitet, därför ger 4Aqua dig alltid 10 års fuktgaranti och 25 års garanti på gångjärn och lådskenor.
Ett riktigt bra badrum ska ge känslan av kvalitet och trygghet. 4Aqua`s produkter har impregnerad mdf i både fronter och stommar och är tillverkade av material och ingående komponenter av högsta kvalitet, därför ger 4Aqua dig alltid 10 års fuktgaranti och 25 års garanti på gångjärn och lådskenor.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | 4AQUA |
| Art.Nr. | P5120D |
| Bredd | 1200 mm |
| Utförande | Inbyggnad |
| Djup | 460 mm |
| Färg | Vit |
| Tvättställ | Dubbel |
| Material | Porslin |
| Blandare | Nej |
| Höjd | 20 mm |
| Överfyllnadsskydd | Ja |
| Bottenventil | Nej |
| Vattenlås | Nej |
| Typ | Tvättställ |
| Hål för Blandare | Ja |
| Vikt | 29 kg |
| EAN-nr | 7340196406259 |


