Tvättställ Globo T-Edge 6-B6R120BIHål för blandare: Inga hål
15 650 kr
10 955 krSpara 30 %Kampanjtom 31/5
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Hål för Blandare:
Inga hål

T-Edge 6-B6R120BI
Hål för blandare: Inga hål
10 955 kr
Beställningsvara - Levereras normalt inom 2-4 veckor.
Hemleverans Fraktkostnad från: 149 kr
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Handfat för vägg- eller bänkmontage utan överfyllnadsskydd. Porslinet är ytbehandlat med CERASLIDE® som motverkar bakterier och gör porslinet lättare att rengöra. Kan beställas med eller utan hål för blandare.
Varumärke
GloboBeskrivning
Handfat för vägg- eller bänkmontage utan överfyllnadsskydd. Porslinet är ytbehandlat med CERASLIDE® som motverkar bakterier och gör porslinet lättare att rengöra. Kan beställas med eller utan hål för blandare.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Globo |
| Art.Nr. | 6-B6R120BI |
| Bredd | 1200 mm |
| Utförande | Vägg- eller bänkmontage |
| Djup | 470 mm |
| Färg | Vit |
| Serie | T-Edge |
| Tvättställ | Dubbel |
| Material | Porslin |
| Blandare | Nej |
| Höjd | 115 mm |
| Överfyllnadsskydd | Nej |
| Bottenventil | Nej |
| Vattenlås | Nej |
| Typ | Tvättställ |
| Hål för Blandare | Inga hål |
| Vikt | 28,5 kg |
| Ytbehandling | Ceraslide |
| Väggmonterad | Ja |


