Tvättställ Arrow Victoria 600Svart
2 340 kr
2 176 krSänkt pris!Spara 164 kr
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Färg:
Svart
Ange ditt postnummer för att se pris och välja installation.

Victoria 600
Svart
2 176 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Hemleverans Fraktkostnad från: 149 kr
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Tvättställ Arrow Victoria är ett tvättställ gjort i porslin och har en skyddande toppbeläggning. Det är anpassat för Arrows möbelserie Victoria 600 mm, finns att välja som tillval.
Varumärke
ArrowBeskrivning
Tvättställ Arrow Victoria är ett tvättställ gjort i porslin och har en skyddande toppbeläggning. Det är anpassat för Arrows möbelserie Victoria 600 mm, finns att välja som tillval.
OBS! Detta är endast ett tvättställ. Komplettera med tvättställsblandare, bottenventil, vattenlås och tvättställsskåp för en komplett möbel.
Rengöring
För att rengöra produkten så torka den med en mjuk ren trasa efter användning. Tvålvatten eller ett flytande rengöringsmedel kan användas, men inga skrubbmedel får användas. Smuts och avlagringar av kalk kan tas bort med ättika eller en svag lösning av syra, du kan lämna den att verka för en kort stund och skölj sedan rikligt med vatten.
Rengöring
För att rengöra produkten så torka den med en mjuk ren trasa efter användning. Tvålvatten eller ett flytande rengöringsmedel kan användas, men inga skrubbmedel får användas. Smuts och avlagringar av kalk kan tas bort med ättika eller en svag lösning av syra, du kan lämna den att verka för en kort stund och skölj sedan rikligt med vatten.
Egenskaper
| Varumärke | Arrow |
| Art.Nr. | 4260 |
| Bredd | 600 mm |
| Utförande | Inbyggnad |
| Djup | 460 mm |
| Färg | Svart |
| Serie | Victoria |
| Tvättställ | Enkel |
| Material | Porslin |
| Blandare | Nej |
| Höjd | 50 mm |
| Överfyllnadsskydd | Nej |
| Bottenventil | Nej |
| Vattenlås | Nej |
| Typ | Tvättställ |
| Hål för Blandare | Ja |
| RSK-nr | 7781022 |
| EAN-nr | 7391551042605 |

