Tvättställ Arrow Victoria 800Svart
Rek. pris 4 295 kr
2 910 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Färg:
Svart
Ange ditt postnummer för att se pris och välja installation.

Victoria 800
Svart
2 910 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Hemleverans Fraktkostnad från: 149 kr

Tvättställ Arrow Victoria är ett tvättställ gjort i porslin och har en skyddande toppbeläggning. Det är anpassat för Arrows möbelserie Victoria 800 mm, finns att välja som tillval.
Varumärke
ArrowBeskrivning
Tvättställ Arrow Victoria är ett tvättställ gjort i porslin och har en skyddande toppbeläggning. Det är anpassat för Arrows möbelserie Victoria 800 mm, finns att välja som tillval.
OBS! Detta är endast ett tvättställ. Komplettera med tvättställsblandare, bottenventil, vattenlås och tvättställsskåp för en komplett möbel.
Rengöring
För att rengöra produkten så torka den med en mjuk ren trasa efter användning. Tvålvatten eller ett flytande rengöringsmedel kan användas, men inga skrubbmedel får användas. Smuts och avlagringar av kalk kan tas bort med ättika eller en svag lösning av syra, du kan lämna den att verka för en kort stund och skölj sedan rikligt med vatten.
Rengöring
För att rengöra produkten så torka den med en mjuk ren trasa efter användning. Tvålvatten eller ett flytande rengöringsmedel kan användas, men inga skrubbmedel får användas. Smuts och avlagringar av kalk kan tas bort med ättika eller en svag lösning av syra, du kan lämna den att verka för en kort stund och skölj sedan rikligt med vatten.
Egenskaper
| Varumärke | Arrow |
| Art.Nr. | 4280 |
| Bredd | 800 mm |
| Utförande | Inbyggnad |
| Djup | 460 mm |
| Färg | Svart |
| Serie | Victoria |
| Tvättställ | Enkel |
| Material | Porslin |
| Blandare | Nej |
| Höjd | 50 mm |
| Överfyllnadsskydd | Nej |
| Bottenventil | Nej |
| Vattenlås | Nej |
| Typ | Tvättställ |
| Hål för Blandare | Ja |
| RSK-nr | 7781023 |
| EAN-nr | 7391551042803 |



