Tvättställ Ballingslöv Val45 cm
Rek. pris 7 308 kr
5 692 kr
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Bredd:
450 mm

Val
45 cm
5 692 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 5-10 vardagar.
Hemleverans Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Tvättställ Ballingslöv Val är ett ovanpåliggande tvättställ i tunt porslin som skapar en flexibel lösning och kan anpassas efter badrummet. Monteras på bänkskiva över ett kommodskåp.
Varumärke
BallingslövBeskrivning
Tvättställ Ballingslöv Val är ett ovanpåliggande tvättställ i tunt porslin som skapar en flexibel lösning och kan anpassas efter badrummet. Monteras på bänkskiva över ett kommodskåp.
Vattenlås, bottenventil (Easyclean) och överfyllnadsskydd ingår.
OBS! Blandare ingår ej, detta finns att välja som tillval.
Ballingslöv är ett svenskt företag som har producerat kvalitetsmöbler för badrum och kök sedan 1929. Med denna långa erfarenhet skapar de kvalitativa och innovativa möbler som är lika funktionella som de är vackra att se på.
OBS! Blandare ingår ej, detta finns att välja som tillval.
Ballingslöv är ett svenskt företag som har producerat kvalitetsmöbler för badrum och kök sedan 1929. Med denna långa erfarenhet skapar de kvalitativa och innovativa möbler som är lika funktionella som de är vackra att se på.
Egenskaper
| Varumärke | Ballingslöv |
| Art.Nr. | VP45 |
| Bredd | 450 mm |
| Utförande | Fristående |
| Djup | 420 mm |
| Färg | Vit |
| Tvättställ | Enkel |
| Material | Porslin |
| Blandare | Nej |
| Höjd | 110 mm |
| Överfyllnadsskydd | Ja |
| Bottenventil | Ja |
| Vattenlås | Ja |
| Produkttyp | Tvättställ |
| Hål för Blandare | Ja |
| Ytbehandling | Nej |
| Väggmonterad | Nej |
