Tvättställ Bathlife SkattMattsvart
FRI FRAKT
Rek. pris 3 999 kr
3 699 kr
1 849 krSpara 50 %Kampanj71 tim kvar!
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Färg:
Matt Svart

Skatt
Mattsvart
1 849 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fri frakt!
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.
Varumärke
BathlifeBeskrivning
Tvättställ Skatt från Bathlife är ett tunt fristående handfat i rostfritt stål.
OBS! Produkten är känslig för starkare rengöringsmedel med t.ex. syror.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Bathlife |
| Art.Nr. | 401053875 |
| Bredd | 406 mm |
| Utförande | Fristående |
| Djup | 406 mm |
| Färg | Matt Svart |
| Serie | Skatt |
| Tvättställ | Enkel |
| Material | Rostfritt stål |
| Blandare | Nej |
| Höjd | 120 mm |
| Överfyllnadsskydd | Nej |
| Bottenventil | Ja |
| Vattenlås | Nej |
| Typ | Tvättställ |
| Hål för Blandare | Nej |
| Ytbehandling | Nej |
| Väggmonterad | Nej |



