Tvättställ Duravit DuraStyle 2320
fr.4 875 kr
Sänkt pris!på utvalda
30 dagars prisgaranti
Välj variant

DuraStyle 2320
4 875 kr
Beställningsvara - Levereras normalt inom 2-4 veckor.
Hemleverans Fraktkostnad från: 149 kr
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Tvättställ Duravit DuraStyle 2320 är ett möbeltvättställ för vägghängning inklusive bultsats. Tvättställer har bräddavlopp och hylla för armatur. Tvättstället finns i fyra olika bredder. Design by Matteo Thun.
Varumärke
DuravitBeskrivning
Tvättställ Duravit DuraStyle 2320 är ett möbeltvättställ för vägghängning inklusive bultsats. Tvättställer har bräddavlopp och hylla för armatur. Tvättstället finns i fyra olika bredder. Design by Matteo Thun.
Levereras utan bottenventil och vattenlås. Detta kan köpas till separat som tillval.
Rengöring
Rengör efter varje användning för att hindra smuts- och kalkavlagringar. Använd ett milt och skonsamt rengöringsmedel, till exempel ett handdiskmedel och en mjuk borste eller svamp.
Rengöring
Rengör efter varje användning för att hindra smuts- och kalkavlagringar. Använd ett milt och skonsamt rengöringsmedel, till exempel ett handdiskmedel och en mjuk borste eller svamp.
Egenskaper
| Varumärke | Duravit |
| Bredd | 650, 800, 1000, 1200 mm |
| Utförande | Väggmonterad |
| Färg | Vit |
| Serie | DuraStyle |
| Tvättställ | Enkel |
| Material | Porslin |
| Blandare | Nej |
| Höjd | 165, 170 mm |
| Överfyllnadsskydd | Ja |
| Bottenventil | Nej |
| Vattenlås | Nej |
| Typ | Tvättställ |
| Hål för Blandare | 1-hål |
| Ytbehandling | Nej |
| Djup | 480 mm |
| Väggmonterad | Ja |
| Garanti | 5 år |
