Tvättställ Duravit DuraStyle 2320Bredd: 800 Mm
Rek. pris 8 185 kr
5 391 kr
5 229 krSänkt pris!
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Bredd:
800 mm
Ange ditt postnummer för att se pris och välja installation.

DuraStyle 2320
Bredd: 800 Mm
5 229 kr
Beställningsvara - Levereras normalt inom 2-4 veckor.
Hemleverans Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Tvättställ Duravit DuraStyle 2320 är ett möbeltvättställ för vägghängning inklusive bultsats. Tvättställer har bräddavlopp och hylla för armatur. Tvättstället finns i fyra olika bredder. Design by Matteo Thun.
Varumärke
DuravitBeskrivning
Tvättställ Duravit DuraStyle 2320 är ett möbeltvättställ för vägghängning inklusive bultsats. Tvättställer har bräddavlopp och hylla för armatur. Tvättstället finns i fyra olika bredder. Design by Matteo Thun.
Levereras utan bottenventil och vattenlås. Detta kan köpas till separat som tillval.
Rengöring
Rengör efter varje användning för att hindra smuts- och kalkavlagringar. Använd ett milt och skonsamt rengöringsmedel, till exempel ett handdiskmedel och en mjuk borste eller svamp.
Rengöring
Rengör efter varje användning för att hindra smuts- och kalkavlagringar. Använd ett milt och skonsamt rengöringsmedel, till exempel ett handdiskmedel och en mjuk borste eller svamp.
Egenskaper
| Varumärke | Duravit |
| Art.Nr. | 2320800000K |
| Bredd | 800 mm |
| Utförande | Väggmonterad |
| Djup | 480 mm |
| Färg | Vit |
| Serie | DuraStyle |
| Tvättställ | Enkel |
| Material | Porslin |
| Blandare | Nej |
| Höjd | 170 mm |
| Överfyllnadsskydd | Ja |
| Bottenventil | Nej |
| Vattenlås | Nej |
| Typ | Tvättställ |
| Hål för Blandare | 1-hål |
| Ytbehandling | Nej |
| Garanti | 5 år |
| Väggmonterad | Ja |
| EAN-nr | 4021534850721 |




