Tvättställ Duravit DuraStyle
Rek. pris 7 298 kr
4 999 kr
4 832 krSänkt pris!
30 dagars prisgaranti

DuraStyle
4 832 kr
Beställningsvara - Levereras normalt inom 2-4 veckor.
Hemleverans Fraktkostnad från: 149 kr
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Tvättställ Duravit DuraStyle är ett tvättställ i porslin som fokuserar på enkelhet. Den insvängda fronten gör dessutom tvättstället mer tillgängligt.
Varumärke
DuravitBeskrivning
Tvättställ Duravit DuraStyle är ett tvättställ i porslin som fokuserar på enkelhet. Den insvängda fronten gör dessutom tvättstället mer tillgängligt.
OBS! Kompletteras med blandare och bottenventil.
Rengöring
Allt som krävs är mildare rengöringsmedel och mjuk trasa eller liknande. Tänk på att rengöring ej får ske med rengöringsmedel som innehåller slipmedel, starka syror, ammoniak eller klorin. Stålull eller Scotch Brite ska heller inte användas.
Rengöring
Allt som krävs är mildare rengöringsmedel och mjuk trasa eller liknande. Tänk på att rengöring ej får ske med rengöringsmedel som innehåller slipmedel, starka syror, ammoniak eller klorin. Stålull eller Scotch Brite ska heller inte användas.
Egenskaper
| Varumärke | Duravit |
| Art.Nr. | 2329650000K |
| Bredd | 650 mm |
| Färg | Vit |
| Serie | DuraStyle |
| Material | Porslin |
| Blandare | Nej |
| Överfyllnadsskydd | Ja |
| Bottenventil | Nej |
| Vattenlås | Nej |
| Typ | Tvättställ |
| Hål för Blandare | Ja |
| Djup | 570 mm |
| Väggmonterad | Ja |
| Garanti | 5 år |
| EAN-nr | 4021534984785 |
