
Tvättställ DuravitNo.1600x460
1 699 kr2 404 kr
Spara 29 %
Kampanj
35 tim kvar!
30 dagars prisgaranti
Bredd

No.1
600x4601 699 kr
- Beställningsvara - Levereras normalt inom 2-4 veckor.
- Hemleverans
- Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.
Beskrivning
Tvättställ Duravit No.1 är ett tvättställ i porslin med modern form som fokuserar på enkelhet.
OBS! Kompletteras med blandare och bottenventil.
RengöringAllt som krävs är mildare rengöringsmedel och mjuk trasa eller liknande. Tänk på att rengöring ej får ske med rengöringsmedel som innehåller slipmedel, starka syror, ammoniak eller klorin. Stålull eller Scotch Brite ska heller inte användas.
RengöringAllt som krävs är mildare rengöringsmedel och mjuk trasa eller liknande. Tänk på att rengöring ej får ske med rengöringsmedel som innehåller slipmedel, starka syror, ammoniak eller klorin. Stålull eller Scotch Brite ska heller inte användas.
Egenskaper
| Varumärke | Duravit |
|---|---|
| Art.Nr. | 23756000002K |
| Bredd | 600 mm |
| Djup | 460 mm |
| Färg | Vit |
| Serie | Duravit No.1 |
| Material | Porslin |
| Blandare | Nej |
| Överfyllnadsskydd | Ja |
| Bottenventil | Nej |
| Vattenlås | Nej |
| Typ | Tvättställ |
| Hål för Blandare | Ja |
| Garanti | 5 år |
| Väggmonterad | Ja |
| EAN-nr | 4063382180193 |
