Tvättställ Duravit Starck 1 044546
Rek. pris 8 738 kr
6 005 kr
5 853 krSänkt pris!
30 dagars prisgaranti
Ange ditt postnummer för att se pris och välja installation.

Starck 1 044546
5 853 kr
Beställningsvara - Levereras normalt inom 2-4 veckor.
Utlämningsställe Fraktkostnad från: 59 kr
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Tvättställ Duravit Starck 1 044546 är en fristående tvättställsskål för bänkskiva. Utan bräddavlopp och utan hylla för armatur. Design by Philippe Starck.
Varumärke
DuravitBeskrivning
Tvättställ Duravit Starck 1 044546 är en fristående tvättställsskål för bänkskiva. Utan bräddavlopp och utan hylla för armatur. Design by Philippe Starck.
Levereras utan bottenventil och vattenlås. Detta kan köpas till separat som tillval.
Rengöring
Rengör efter varje användning för att hindra smuts- och kalkavlagringar. Använd ett milt och skonsamt rengöringsmedel, till exempel ett handdiskmedel och en mjuk borste eller svamp.
Rengöring
Rengör efter varje användning för att hindra smuts- och kalkavlagringar. Använd ett milt och skonsamt rengöringsmedel, till exempel ett handdiskmedel och en mjuk borste eller svamp.
Egenskaper
| Varumärke | Duravit |
| Art.Nr. | 0445460000 |
| Bredd | 460 mm |
| Utförande | Fristående |
| Färg | Vit |
| Serie | Starck 1 |
| Tvättställ | Enkel |
| Material | Porslin |
| Blandare | Nej |
| Höjd | 145 mm |
| Överfyllnadsskydd | Ja |
| Bottenventil | Nej |
| Vattenlås | Nej |
| Typ | Tvättställ |
| Hål för Blandare | Nej |
| Ytbehandling | Nej |
| Djup | 460 mm |
| Väggmonterad | Nej |
| Garanti | 5 år |
| EAN-nr | 4021534216817 |



