Tvättställ Duravit Starck 3 0750
Rek. pris 2 441 kr
1 721 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti
Ange ditt postnummer för att se pris och välja installation.

Starck 3 0750
1 721 kr
Tillfälligt slut
Utlämningsställe Fraktkostnad från: 59 kr
Varumärke
DuravitBeskrivning
Tvättställ i porslin med bräddavlopp. Väggmonterat för bultupphängning. 1-hål.
Levereras utan bottenventil och vattenlås. Bultsats ingår.
Recensioner
Karin SVerifierad köpare
för 1 år sedanEtt hsndfat som är både modernt och traditionellt samtidigt, vilket gör att det passar i många olika stilar av badrum.
Egenskaper
| Varumärke | Duravit |
| Art.Nr. | 0750450000K |
| Bredd | 450 mm |
| Utförande | Väggmonterad |
| Färg | Vit |
| Serie | Starck 3 |
| Tvättställ | Enkel |
| Material | Porslin |
| Blandare | Nej |
| Höjd | 130 mm |
| Överfyllnadsskydd | Ja |
| Bottenventil | Nej |
| Vattenlås | Nej |
| Typ | Tvättställ |
| Hål för Blandare | 1-hål |
| Ytbehandling | Nej |
| Djup | 320 mm |
| Väggmonterad | Ja |
| Garanti | 5 år |
| EAN-nr | 4021534223136 |









