Tvättställ Duravit Vero 0454
Rek. pris 5 348 kr
fr.3 199 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti
Välj variant

Vero 0454
3 199 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad från: 59 kr

Vero är namnet på en serie tvättställ i rent, enkelt, rektangulärt utförande. Väggmonterat tvättställ i porslin för bultupphängning.
Varumärke
DuravitBeskrivning
Vero är namnet på en serie tvättställ i rent, enkelt, rektangulärt utförande. Väggmonterat tvättställ i porslin för bultupphängning.
Bultsats ingår. Levereras utan bottenventil och vattenlås. Detta kan köpas till separat som tillval.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Duravit |
| Bredd | 500, 600, 800, 1000, 1200 mm |
| Utförande | Väggmonterad |
| Djup | 465, 470 mm |
| Färg | Vit |
| Serie | Vero |
| Tvättställ | Enkel |
| Material | Porslin |
| Blandare | Nej |
| Höjd | 175 mm |
| Överfyllnadsskydd | Ja |
| Bottenventil | Nej |
| Vattenlås | Nej |
| Typ | Tvättställ |
| Hål för Blandare | 1-hål |
| Ytbehandling | Nej |
| Garanti | 5 år |
| Väggmonterad | Ja |

