Tvättställ Duravit Vero 0455500 mm.
Rek. pris 5 325 kr
3 699 kr
3 527 krSänkt pris!
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Bredd:
500 mm
Ange ditt postnummer för att se pris och välja installation.

Vero 0455
500 mm.
3 527 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Vero är namnet på en serie tvättställ i rent, enkelt, rektangulärt utförande. Tvättställ i porslin med en blå logotyp för placering på bänkskiva. Inga hål för blandare.
Varumärke
DuravitBeskrivning
Vero är namnet på en serie tvättställ i rent, enkelt, rektangulärt utförande. Tvättställ i porslin med en blå logotyp för placering på bänkskiva. Inga hål för blandare.
Levereras utan bottenventil och vattenlås.
Recensioner
Håkan M MVerifierad köpare
för 7 år sedanVi ville ha ett fyrkantigt fristående tvättställ. Och detta var exakt vad vi ville ha. Både designmässigt och kvalitetsmässigt.
Per SköldVerifierad köpare
för 8 år sedanSnyggt fristående handfat. Supernöjd!
Egenskaper
| Varumärke | Duravit |
| Art.Nr. | 0455500000 |
| Bredd | 500 mm |
| Utförande | Fristående |
| Djup | 380 mm |
| Färg | Vit |
| Serie | Vero |
| Tvättställ | Enkel |
| Material | Porslin |
| Blandare | Nej |
| Höjd | 130 mm |
| Överfyllnadsskydd | Nej |
| Bottenventil | Nej |
| Vattenlås | Nej |
| Produkttyp | Tvättställ |
| Hål för Blandare | Nej |
| Ytbehandling | Nej |
| Garanti | 5 år |
| Väggmonterad | Nej |
| EAN-nr | 4021534317330 |


