Tvättställ Duravit Vero 07035
Rek. pris 5 085 kr
fr.3 260 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti
Välj variant

Vero 07035
3 260 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Vero är namnet på en serie tvättställ i rent, enkelt, rektangulärt utförande. Väggmonterat tvättställ i porslin för bultupphängning. 1-håls (blandarhål till höger eller vänster).
Varumärke
DuravitBeskrivning
Vero är namnet på en serie tvättställ i rent, enkelt, rektangulärt utförande. Väggmonterat tvättställ i porslin för bultupphängning. 1-håls (blandarhål till höger eller vänster).
Levereras utan bottenventil och vattenlås. Bultsats ingår.
Egenskaper
| Varumärke | Duravit |
| Bredd | 500 mm |
| Utförande | Väggmonterad |
| Djup | 250 mm |
| Färg | Vit |
| Serie | Vero |
| Tvättställ | Enkel |
| Material | Porslin |
| Blandare | Nej |
| Höjd | 130 mm |
| Överfyllnadsskydd | Ja |
| Bottenventil | Nej |
| Vattenlås | Nej |
| Typ | Tvättställ |
| Hål för Blandare | Höger, Vänster |
| Ytbehandling | Nej |
| Garanti | 5 år |
| Väggmonterad | Ja |

