Tvättställ GemLook GL 125
7 989 kr
5 992 krSpara 25 %Kampanj
30 dagars prisgaranti
Ange ditt postnummer för att se pris och välja installation.

GL 125
5 992 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 5-10 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Tvättställ GemLook GL 125 är tillverkat av akrylmaterial klätt med snigelskal eller skimrande insidor av snäck- eller musselskal. Produkten är handgjord och därför unik, det ena tvättstället är inte det andra likt. Tvättstället monteras på en bänkskiva, tvättställsblandaren måste vara av en högre modell eller väggmonterad.
Varumärke
GemLookBeskrivning
Tvättställ GemLook GL 125 är tillverkat av akrylmaterial klätt med snigelskal eller skimrande insidor av snäck- eller musselskal. Produkten är handgjord och därför unik, det ena tvättstället är inte det andra likt. Tvättstället monteras på en bänkskiva, tvättställsblandaren måste vara av en högre modell eller väggmonterad.
GemLook är ett estniskt företag som tillverkar originella badrumsprodukter i naturmaterial, såsom rena metaller och vackra mineraler och bergarter, vilket ger ditt hem ett effektfullt intryck.
Egenskaper
| Varumärke | GemLook |
| Art.Nr. | GL 125 |
| Bredd | 410 mm |
| Utförande | Fristående |
| Djup | 410 mm |
| Färg | Vit |
| Tvättställ | Enkel |
| Material | Akrylmaterial |
| Blandare | Nej |
| Höjd | 130 mm |
| Överfyllnadsskydd | Nej |
| Bottenventil | Nej |
| Vattenlås | Nej |
| Produkttyp | Tvättställ |
| Hål för Blandare | Nej |
| Vikt | 7 kg |
| Ytbehandling | Nej |
| EAN-nr | 4744670011688 |

