Tvättställ GemLook GL 20
3 069 kr
2 302 krSpara 25 %Kampanj
30 dagars prisgaranti
Ange ditt postnummer för att se pris och välja installation.
Tillfälligt slut
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Tvättställ GemLook GL 20 är tillverkat av högkvalitativt, syntetiskt harts. Harts är ett konstgjort ämne vars egenskaper liknar naturharts. Produkten är handgjord och därför unik, det ena tvättstället är inte det andra likt. Tvättstället monteras på en bänkskiva, tvättställsblandaren måste vara av en högre modell eller väggmonterad.
Varumärke
GemLookBeskrivning
Tvättställ GemLook GL 20 är tillverkat av högkvalitativt, syntetiskt harts. Harts är ett konstgjort ämne vars egenskaper liknar naturharts. Produkten är handgjord och därför unik, det ena tvättstället är inte det andra likt. Tvättstället monteras på en bänkskiva, tvättställsblandaren måste vara av en högre modell eller väggmonterad.
GemLook är ett estniskt företag som tillverkar originella badrumsprodukter i naturmaterial, såsom rena metaller och vackra mineraler och bergarter, vilket ger ditt hem ett effektfullt intryck.
Egenskaper
| Varumärke | GemLook |
| Art.Nr. | GL 20 |
| Bredd | 350 mm |
| Utförande | Fristående |
| Djup | 500 mm |
| Färg | Röd |
| Tvättställ | Enkel |
| Material | Harts |
| Blandare | Nej |
| Höjd | 120 mm |
| Överfyllnadsskydd | Nej |
| Bottenventil | Nej |
| Vattenlås | Nej |
| Produkttyp | Tvättställ |
| Hål för Blandare | Nej |
| Vikt | 3 kg |
| Ytbehandling | Nej |
| EAN-nr | 4744670011107 |




