Tvättställ GemLook GL 203
5 489 kr
4 117 krSpara 25 %Kampanj
30 dagars prisgaranti

GL 203
4 117 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 5-10 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Tvättställ GemLook GL 203 är tillverkat av mosaik av onyx. Produkten är handgjord och därför unik, det ena tvättstället är inte det andra likt. Tvättstället monteras på en bänkskiva, tvättställsblandaren måste vara av en högre modell eller väggmonterad.
Varumärke
GemLookBeskrivning
Tvättställ GemLook GL 203 är tillverkat av mosaik av onyx. Produkten är handgjord och därför unik, det ena tvättstället är inte det andra likt. Tvättstället monteras på en bänkskiva, tvättställsblandaren måste vara av en högre modell eller väggmonterad.
GemLook är ett estniskt företag som tillverkar originella badrumsprodukter i naturmaterial, såsom rena metaller och vackra mineraler och bergarter, vilket ger ditt hem ett effektfullt intryck.
Egenskaper
| Varumärke | GemLook |
| Art.Nr. | GL 203 |
| Bredd | 430 mm |
| Utförande | Fristående |
| Djup | 430 mm |
| Färg | Gul |
| Tvättställ | Enkel |
| Material | Onyx |
| Blandare | Nej |
| Höjd | 150 mm |
| Överfyllnadsskydd | Nej |
| Bottenventil | Nej |
| Vattenlås | Nej |
| Produkttyp | Tvättställ |
| Hål för Blandare | Nej |
| Vikt | 11 kg |
| Ytbehandling | Nej |
| EAN-nr | 4744670011930 |

