Tvättställ GemLook GL 86
4 795 kr
3 596 krSpara 25 %Kampanj51 tim kvar!
30 dagars prisgaranti
Ange ditt postnummer för att se pris och välja installation.

GL 86
3 596 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 5-10 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad från: 59 kr
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Tvättställ GemLook GL 86 är ett fristående handfat tillverkat av onyx. Produkten är handgjord och därför unik, det ena tvättstället är inte det andra likt. Detta tvättställ saknar blandarhål och ska monteras på bänkskiva. Komplettera ditt tvättställ med en tvättställsblandare av en högre eller väggmonterad modell.
Varumärke
GemLookBeskrivning
Tvättställ GemLook GL 86 är ett fristående handfat tillverkat av onyx. Produkten är handgjord och därför unik, det ena tvättstället är inte det andra likt. Detta tvättställ saknar blandarhål och ska monteras på bänkskiva. Komplettera ditt tvättställ med en tvättställsblandare av en högre eller väggmonterad modell.
GemLook är ett företag som tillverkar originella badrumsprodukter i naturmaterial, såsom rena metaller och vackra mineraler och bergarter, vilket ger ditt hem ett effektfullt intryck.
Egenskaper
| Varumärke | GemLook |
| Art.Nr. | GL 86 |
| Bredd | 400 mm |
| Utförande | Fristående |
| Färg | Grön/Brun |
| Tvättställ | Enkel |
| Material | Onyx |
| Blandare | Nej |
| Höjd | 150 mm |
| Överfyllnadsskydd | Nej |
| Diameter | 400 mm |
| Bottenventil | Nej |
| Vattenlås | Nej |
| Typ | Tvättställ |
| Hål för Blandare | Ja |
| Vikt | 11 kg |
| Ytbehandling | Nej |
| Djup | 400 mm |
| Väggmonterad | Nej |
| EAN-nr | 4744670011596 |


