Tvättställ Globo Classic 6-SCR40
4 950 kr
3 465 krSpara 30 %Kampanj35 tim kvar!
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Hål för Blandare:
Ange ditt postnummer för att se pris och välja installation.

Classic 6-SCR40
3 465 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad från: 59 kr
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Tvättställ Globo Classic 6-SCR40.BI med överfyllnadsskydd utan hål För blandare (kan beställas med ett hål). För montage på vägg, monterings-kit ingår. I Classic-serien återfinns Globo´s kända och Förstklassiga kvalitet. Här hittar ni en speciell fyrkantigt form, vassa blandat med rundade hörn. Ett modernt porslin som aldrig går ur tiden.
Varumärke
GloboBeskrivning
Tvättställ Globo Classic 6-SCR40.BI med överfyllnadsskydd utan hål För blandare (kan beställas med ett hål). För montage på vägg, monterings-kit ingår. I Classic-serien återfinns Globo´s kända och Förstklassiga kvalitet. Här hittar ni en speciell fyrkantigt form, vassa blandat med rundade hörn. Ett modernt porslin som aldrig går ur tiden.
OBS: Blandare ingår EJ
När du beställer ett tvättställ från Globo kan du som kund välja att få förborrade hål till din blandare och eventuella vred för värmereglage utan extra kostnad.
När du beställer ett tvättställ från Globo kan du som kund välja att få förborrade hål till din blandare och eventuella vred för värmereglage utan extra kostnad.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Globo |
| Art.Nr. | 6-SCR40.BI |
| Bredd | 400 mm |
| Utförande | Väggmonterad |
| Färg | Vit |
| Serie | Classic |
| Tvättställ | Enkel |
| Material | Porslin |
| Blandare | Nej |
| Höjd | 140 mm |
| Överfyllnadsskydd | Ja |
| Bottenventil | Nej |
| Vattenlås | Nej |
| Typ | Tvättställ |
| Hål för Blandare | Ett hål, Inga hål alls |
| Ytbehandling | Nej |
| Djup | 320 mm |
| Väggmonterad | Ja |




