Tvättställ Globo FORTY3 6-FO035
4 750 kr
3 325 krSpara 30 %Kampanj35 tim kvar!
30 dagars prisgaranti
Ange ditt postnummer för att se pris och välja installation.

FORTY3 6-FO035
3 325 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad från: 59 kr
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Tvättställ Globo FORTY3 6-FO035.BI utan överfyllnadsskydd och utan hål för blandarhål. Tvättstället är för bänkmontage. Globo FORTY3 har skapats för att matcha nödvändiga funktioner i en modern arkitektur. Designen kännetecknas av linjära och samtida former. Måtten på produkterna har anpassats till det moderna badrummet där konstruktion och design har skapat former som man trodde var omöjliga. En modern klassiker.
Varumärke
GloboBeskrivning
Tvättställ Globo FORTY3 6-FO035.BI utan överfyllnadsskydd och utan hål för blandarhål. Tvättstället är för bänkmontage. Globo FORTY3 har skapats för att matcha nödvändiga funktioner i en modern arkitektur. Designen kännetecknas av linjära och samtida former. Måtten på produkterna har anpassats till det moderna badrummet där konstruktion och design har skapat former som man trodde var omöjliga. En modern klassiker.
OBS: Blandare ingår EJ
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Globo |
| Art.Nr. | 6-FO035.BI |
| Bredd | 350 mm |
| Utförande | Fristående |
| Färg | Vit |
| Serie | Forty3 |
| Tvättställ | Enkel |
| Material | Porslin |
| Blandare | Nej |
| Höjd | 140 mm |
| Överfyllnadsskydd | Nej |
| Bottenventil | Nej |
| Vattenlås | Nej |
| Typ | Tvättställ |
| Hål för Blandare | Inga hål alls |
| Ytbehandling | Nej |
| Djup | 350 mm |
| Väggmonterad | Nej |

