Tvättställ Globo FORTY3 6-FO050
6 550 kr
4 585 krSpara 30 %Kampanj
30 dagars prisgaranti
Ange ditt postnummer för att se pris och välja installation.

FORTY3 6-FO050
4 585 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Tvättställ Globo FORTY3 6-FO050.BI utan överfyllnadsskydd och utan hål För blandarhål. Tvättstället är För bänkmontage och monteringskit ingår. Globo FORTY3 har skapats För att matcha nödvändiga funktioner i en modern arkitektur. Designen kännetecknas av linjära och samtida former. Måtten på produkterna har anpassats till det moderna badrummet där konstruktion och design har skapat former som man trodde var omöjliga. En modern klassiker.
Varumärke
GloboBeskrivning
Tvättställ Globo FORTY3 6-FO050.BI utan överfyllnadsskydd och utan hål För blandarhål. Tvättstället är För bänkmontage och monteringskit ingår. Globo FORTY3 har skapats För att matcha nödvändiga funktioner i en modern arkitektur. Designen kännetecknas av linjära och samtida former. Måtten på produkterna har anpassats till det moderna badrummet där konstruktion och design har skapat former som man trodde var omöjliga. En modern klassiker.
OBS: Blandare ingår EJ
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Globo |
| Art.Nr. | 6-FO050.BI |
| Bredd | 500 mm |
| Utförande | Fristående |
| Djup | 370 mm |
| Färg | Vit |
| Serie | Forty3 |
| Tvättställ | Enkel |
| Material | Porslin |
| Blandare | Nej |
| Höjd | 140 mm |
| Överfyllnadsskydd | Nej |
| Bottenventil | Nej |
| Vattenlås | Nej |
| Produkttyp | Tvättställ |
| Hål för Blandare | Inga hål alls |
| Ytbehandling | Nej |
| Väggmonterad | Nej |


