Tvättställ Globo Stockholm 6-FO090
6 650 kr
4 655 krSpara 30 %Kampanj
30 dagars prisgaranti
Ange ditt postnummer för att se pris och välja installation.

Stockholm 6-FO090
4 655 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Tvättställ Globo Stockholm 6-FO090.BI med överfyllnadsskydd utan hål För blandare. För inbyggnad i bänk. Stockholm, designad av den svenska trion Claesson, Koivisto & Rune. Trion är inspirerad av rikedomen i Svenska naturen som kännetecknas av böjda och mjuka profiler samt väldefinierade linjer. Utmaningen låg i att ändra de traditionella formerna För tvättställ och WC utan att Förlora funktionaliteten som vuxit fram under många år. Resultatet är ett underbart vackert porslin som väl speglar Sverige.
Varumärke
GloboBeskrivning
Tvättställ Globo Stockholm 6-FO090.BI med överfyllnadsskydd utan hål För blandare. För inbyggnad i bänk. Stockholm, designad av den svenska trion Claesson, Koivisto & Rune. Trion är inspirerad av rikedomen i Svenska naturen som kännetecknas av böjda och mjuka profiler samt väldefinierade linjer. Utmaningen låg i att ändra de traditionella formerna För tvättställ och WC utan att Förlora funktionaliteten som vuxit fram under många år. Resultatet är ett underbart vackert porslin som väl speglar Sverige.
OBS: Blandare ingår EJ
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Globo |
| Art.Nr. | 6-FO090.BI |
| Bredd | 900 mm |
| Utförande | Inbyggnad |
| Djup | 340 mm |
| Färg | Vit |
| Serie | Stockholm |
| Tvättställ | Enkel |
| Material | Porslin |
| Blandare | Nej |
| Höjd | 175 mm |
| Överfyllnadsskydd | Ja |
| Bottenventil | Nej |
| Vattenlås | Nej |
| Typ | Tvättställ |
| Hål för Blandare | Inga hål alls |
| Ytbehandling | Nej |
| Väggmonterad | Nej |
