Tvättställ Globo T-Edge 6-B6T.BIDiameter 370: mm
6 250 kr
4 375 krSpara 30 %Kampanj20 tim kvar!
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Bredd:
370 mm
Ange ditt postnummer för att se pris och välja installation.

T-Edge 6-B6T.BI
Diameter 370: mm
4 375 kr
Beställningsvara - Levereras normalt inom 2-3 veckor.
Hemleverans Fraktkostnad från: 149 kr
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Tvättställ Globo T-Edge 6-B6T.BI är ett elegant runt handfat för bänkmontage eller infällt bänkmontage utan överfyllnadsskydd med endast 6 mm godstjocklek. Avsedd för bänk- eller väggblandare. Den senaste tekniken har gjort det möjligt att konstruera och designa ett porslin som endast är 6 mm tunt, detta uppnås tack vare den nya patenterade keramiska blandningen Globothin®. Porslinet är ytbehandlat med CERASLIDE® som motverkar bakterier och gör porslinet lättare att rengöra. Allt för maximal elegans. Inget hål för blandare.Välj mellan diameter 370 mm eller 150 mm.
OBS! Komplettera med en tvättställsblandare och bottenventil, ingår ej.
OBS! Komplettera med en tvättställsblandare och bottenventil, ingår ej.
Varumärke
GloboBeskrivning
Tvättställ Globo T-Edge 6-B6T.BI är ett elegant runt handfat för bänkmontage eller infällt bänkmontage utan överfyllnadsskydd med endast 6 mm godstjocklek. Avsedd för bänk- eller väggblandare. Den senaste tekniken har gjort det möjligt att konstruera och designa ett porslin som endast är 6 mm tunt, detta uppnås tack vare den nya patenterade keramiska blandningen Globothin®. Porslinet är ytbehandlat med CERASLIDE® som motverkar bakterier och gör porslinet lättare att rengöra. Allt för maximal elegans. Inget hål för blandare.Välj mellan diameter 370 mm eller 150 mm.
OBS! Komplettera med en tvättställsblandare och bottenventil, ingår ej.
OBS! Komplettera med en tvättställsblandare och bottenventil, ingår ej.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Globo |
| Art.Nr. | 6-B6T38.BI |
| Bredd | 370 mm |
| Utförande | Fristående |
| Färg | Blank Vit |
| Serie | T-Edge |
| Tvättställ | Enkel |
| Material | Porslin |
| Blandare | Nej |
| Höjd | 140 mm |
| Överfyllnadsskydd | Nej |
| Diameter | 370 mm |
| Bottenventil | Nej |
| Vattenlås | Nej |
| Typ | Tvättställ |
| Hål för Blandare | Nej |
| Ytbehandling | Ceraslide |
| Djup | 370 mm |
| Väggmonterad | Nej |

