Tvättställ Grohe Bau Ceramic 39421 60 cm
Rek. pris 1 206 kr
954 kr
724 krSpara 24 %Kampanj
30 dagars prisgaranti
Ange ditt postnummer för att se pris och välja installation.

Bau Ceramic 39421 60 cm
724 kr
Beställningsvara - Levereras normalt inom 2-4 veckor.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Tvättställ Grohe Bau Ceramic 39421 är tillverkad i porslin och är en modern och snyggt tvättställ med skandinavisk design. Tvättstället är utrustat med bräddavlopp/överfyllnadsskydd och blandarhål. Har en liten avställningsyta mot väggen.
Varumärke
GroheBeskrivning
Tvättställ Grohe Bau Ceramic 39421 är tillverkad i porslin och är en modern och snyggt tvättställ med skandinavisk design. Tvättstället är utrustat med bräddavlopp/överfyllnadsskydd och blandarhål. Har en liten avställningsyta mot väggen.
Komplettera med en bottenventil och tvättställsblandare.
Rengöring
Vid rengöring så kan en mjuk och ren trasa användas med tvålvatten eller flytande rengöringsmedel, inga skrubbmeddel får användas.
Rengöring
Vid rengöring så kan en mjuk och ren trasa användas med tvålvatten eller flytande rengöringsmedel, inga skrubbmeddel får användas.
Recensioner
Bertil BVerifierad köpare
för 7 år sedanBra produkt när den väl kom på plats.
+ Leveransen kom med en trevlig chaufför satte det innanför dörren .
Egenskaper
| Varumärke | Grohe |
| Art.Nr. | 39421000 |
| Bredd | 609 mm |
| Utförande | Väggmonterad |
| Djup | 442 mm |
| Färg | Vit |
| Serie | Bau Ceramic |
| Tvättställ | Enkel |
| Material | Porslin |
| Blandare | Nej |
| Höjd | 152 mm |
| Överfyllnadsskydd | Ja |
| Bottenventil | Nej |
| Vattenlås | Nej |
| Typ | Tvättställ |
| Hål för Blandare | Ja |
| Ytbehandling | Nej |
| Garanti | 5 år |
| Väggmonterad | Ja |
| RSK-nr | 7550774 |
| EAN-nr | 4005176428906 |










