Tvättställ Gustavsberg Nautic 5560Tvättställ 5560
Rek. pris 1 839 kr
1 115 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Bredd:
600 mm
Ange ditt postnummer för att se pris och välja installation.

Nautic 5560
Tvättställ 5560
1 115 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Hemleverans Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Varumärke
GustavsbergBeskrivning
Tvättställ Nautic 5560 från Gustavsberg i elliptisk utformning. Med eller utan C+.
Monteras med flexibelt konsolmått, konsollängd 260 mm. Kan även monteras dikt vägg med bultar. Bultutsprång från färdig vägg ska vara 50 ± 2 mm. Konsoler och övriga fästdetaljer medföljer inte. Blandare ingår ej.
C+ = Ceramic Plus
C+ är en smutsavstötande yta som hindrar kalk och smuts från att få fäste. C+ är även bra för miljön eftersom den gör att du klarar dig med mindre och mildare rengöringsmedel vid rengöring.
C+ = Ceramic Plus
C+ är en smutsavstötande yta som hindrar kalk och smuts från att få fäste. C+ är även bra för miljön eftersom den gör att du klarar dig med mindre och mildare rengöringsmedel vid rengöring.
Dokument
Recensioner
Björn CVerifierad köpare
för 5 år sedanPerfekt storlek och ser mycket fin ut, för att vara ett handfat.
+ Storlek
+ Utformning
Egenskaper
| Varumärke | Gustavsberg |
| Art.Nr. | 55609901 |
| Bredd | 600 mm |
| Utförande | Väggmonterad |
| Djup | 460 mm |
| Färg | Vit |
| Serie | Nautic |
| Tvättställ | Enkel |
| Material | Porslin |
| Blandare | Nej |
| Höjd | 185 mm |
| Överfyllnadsskydd | Ja |
| Bottenventil | Nej |
| Vattenlås | Nej |
| Typ | Tvättställ |
| Hål för Blandare | 1-hål |
| Ytbehandling | Utan Ceramic Plus |
| Garanti | 2 år |
| Väggmonterad | Ja |
| RSK-nr | 7455082 |
| EAN-nr | 4047289917571 |



