Tvättställ Gustavsberg Nautic 5560Tvättställ 5560 med C+
2 918 kr
1 502 krSpara 49 %Kampanj
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Bredd:
570 mm
Ange ditt postnummer för att se pris och välja installation.

Nautic 5560
Tvättställ 5560 med C+
1 502 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Hemleverans Fraktkostnad från: 149 kr
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.
Varumärke
GustavsbergBeskrivning
Tvättställ Nautic 5560 från Gustavsberg i elliptisk utformning. Med eller utan C+.
Monteras med flexibelt konsolmått, konsollängd 260 mm. Kan även monteras dikt vägg med bultar. Bultutsprång från färdig vägg ska vara 50 ± 2 mm. Konsoler och övriga fästdetaljer medföljer inte. Blandare ingår ej.
C+ = Ceramic Plus
C+ är en smutsavstötande yta som hindrar kalk och smuts från att få fäste. C+ är även bra för miljön eftersom den gör att du klarar dig med mindre och mildare rengöringsmedel vid rengöring.
C+ = Ceramic Plus
C+ är en smutsavstötande yta som hindrar kalk och smuts från att få fäste. C+ är även bra för miljön eftersom den gör att du klarar dig med mindre och mildare rengöringsmedel vid rengöring.
Dokument
Recensioner
Björn CVerifierad köpare
för 5 år sedanPerfekt storlek och ser mycket fin ut, för att vara ett handfat.
+ Storlek
+ Utformning
Egenskaper
| Varumärke | Gustavsberg |
| Art.Nr. | 556099R1 |
| Bredd | 570 mm |
| Utförande | Väggmonterad |
| Färg | Vit |
| Serie | Nautic |
| Tvättställ | Enkel |
| Material | Porslin |
| Blandare | Nej |
| Höjd | 215 mm |
| Överfyllnadsskydd | Ja |
| Bottenventil | Nej |
| Vattenlås | Nej |
| Typ | Tvättställ |
| Hål för Blandare | Ja |
| Ytbehandling | Nej |
| Djup | 410 mm |
| Väggmonterad | Ja |
| Garanti | 2 år |
| RSK-nr | 7455083 |
| EAN-nr | 4047289917588 |



