Tvättställ IDO Glow 400 mm
fr.1 035 kr
30 dagars prisgaranti
Välj variant
Tillfälligt slut
Hemleverans Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Tvättställ IDO Glow är tillverkat i vit porslin med rund design och 400 mm bredd. Monteras med hjälp av bultupphängning.
Varumärke
IDOBeskrivning
Tvättställ IDO Glow är tillverkat i vit porslin med rund design och 400 mm bredd. Monteras med hjälp av bultupphängning.
IDO har mer än hundra års erfarenhet av tillverkning av porslinsprodukter. Produkterna tillverkas av naturliga råvaror och med hänsyn till miljökrav och användarens behov.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | IDO |
| Bredd | 400 mm |
| Utförande | Inbyggnad |
| Djup | 280 mm |
| Färg | Vit |
| Serie | Glow |
| Tvättställ | Enkel |
| Material | Porslin |
| Blandare | Nej |
| Höjd | 160 mm |
| Överfyllnadsskydd | Ja |
| Bottenventil | Nej |
| Vattenlås | Nej |
| Produkttyp | Tvättställ |
| Hål för Blandare | Höger, Vänster |
| Ytbehandling | Nej |
| Väggmonterad | Nej |
