Tvättställ IDO Seven DHöger
1 139 kr
30 dagars prisgaranti
Tillfälligt slut
Hemleverans Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Tvättställ IDO Seven D är ett stilfullt litet tvättställ med blandarnhål på vänster sida. Bultupphängning inklusive fastsättningsskruvar (Z61036). Levereras utan tvättställsblandare, detta kan köpas till separat som tillval. Tvättstället finns att köpa med blandarhål till vänster eller höger.
Varumärke
IDOBeskrivning
Tvättställ IDO Seven D är ett stilfullt litet tvättställ med blandarnhål på vänster sida. Bultupphängning inklusive fastsättningsskruvar (Z61036). Levereras utan tvättställsblandare, detta kan köpas till separat som tillval. Tvättstället finns att köpa med blandarhål till vänster eller höger.
Rengöring
Vid rengöring så kan en mjuk och ren trasa användas. Tvålvatten eller flytande rengöringsmedel kan användas, men inga skrubbmeddel får användas.
Vid rengöring så kan en mjuk och ren trasa användas. Tvålvatten eller flytande rengöringsmedel kan användas, men inga skrubbmeddel får användas.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | IDO |
| Art.Nr. | 7507141 |
| Bredd | 400 mm |
| Utförande | Väggmonterad |
| Djup | 280 mm |
| Färg | Vit |
| Serie | Seven D |
| Tvättställ | Enkel |
| Material | Porslin |
| Blandare | Nej |
| Höjd | 170 mm |
| Överfyllnadsskydd | Ja |
| Bottenventil | Nej |
| Vattenlås | Nej |
| Produkttyp | Tvättställ |
| Hål för Blandare | Höger |
| Vikt | 8,1 kg |
| Ytbehandling | Nej |
| RSK-nr | 7507141 |
| EAN-nr | 6416129103616 |



