


Tvättställ ImperialAstoria Deco 520 mm
fr.4 388 krfr.5 850 kr
Spara 25 %
Kampanj
2 tim kvar!
30 dagars prisgaranti
Välj Hål för Blandare
- Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
- Hemleverans
- Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.
Beskrivning
Tvättställ Imperial Astoria Deco 520 mm är ett engelsktillverkat handfat i klassisk stil. Kan beställas med 1 eller 3 hål för blandare. Har överfyllnadsskydd och kan monteras på vägg, med pelare eller på ställning.
Det som kännetecknar Imperials produkter är kvalitet, perfektion och detaljrikedom som bara genuint klassiskt hantverk klarar av. Med Imperial kommer inte bara perfekta produkter utan också en fantastisk känsla - känslan för det genuina.
OBS! Det är bara tvättstället som ingår! Pelare eller ställning måste köpas separat.
OBS! Det är bara tvättstället som ingår! Pelare eller ställning måste köpas separat.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Imperial |
|---|---|
| Art.Nr. | 20-AD1SB11030I |
| Bredd | 520 mm |
| Djup | 410 mm |
| Färg | Vit |
| Serie | Astoria Deco |
| Tvättställ | Enkel |
| Material | Porslin |
| Blandare | Nej |
| Höjd | 195 mm |
| Överfyllnadsskydd | Ja |
| Bottenventil | Nej |
| Typ | Tvättställ |
| Hål för Blandare | 1-hål, 3-hål |
| Vikt | 13 kg |
| Installation | Tillval |
| Väggmonterad | Ja |
