Tvättställ INR Grand
Rek. pris 6 390 kr
fr.5 304 kr
30 dagars prisgaranti
Välj variant
Ange ditt postnummer för att se pris och välja installation.

Grand
5 304 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Tvättställ INR Grand är ett stilrent tvättställ i hållbart och elegant porslin med en glaserad yta. Detta tvättställ är anpassat för att monteras på tvättställsskåp och har hål för blandare och överfyllnadsskydd. Komplettera med tvättställsskåp, blandare och bottenventil.
Varumärke
INRBeskrivning
Tvättställ INR Grand är ett stilrent tvättställ i hållbart och elegant porslin med en glaserad yta. Detta tvättställ är anpassat för att monteras på tvättställsskåp och har hål för blandare och överfyllnadsskydd. Komplettera med tvättställsskåp, blandare och bottenventil.
Recensioner
Anna-Lena KVerifierad köpare
för 1 år sedanTvättställ med rymligt tvättutrymme.
Egenskaper
| Varumärke | INR |
| Bredd | 610, 810, 1010, 1210 mm |
| Utförande | Inbyggnad |
| Djup | 460 mm |
| Färg | Vit |
| Serie | Grand |
| Tvättställ | Enkel |
| Material | Porslin |
| Blandare | Nej |
| Höjd | 30 mm |
| Överfyllnadsskydd | Ja |
| Bottenventil | Nej |
| Vattenlås | Nej |
| Typ | Tvättställ |
| Hål för Blandare | Ja |
| Ytbehandling | Glaserad |
| Väggmonterad | Nej |
