Tvättställ INR LevelMattsvart
Rek. pris 4 390 kr
3 644 kr
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Färg:
Mattsvart
Ange ditt postnummer för att se pris och välja installation.

Level
Mattsvart
3 644 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Hemleverans Fraktkostnad från: 149 kr

Tvättställ INR Level är ett stilrent infällt tvättställ i matt porslin till Grand kommod med Level bänkskiva. Porslin är i grunden lera som med en glaserad beläggning bränns i ugn. Resultatet blir ett extremt slitstarkt material som håller för det mesta. Ett uråldrigt hantverk som än idag kännetecknar en badrumsprodukt av hög kvalitet.
Varumärke
INRBeskrivning
Tvättställ INR Level är ett stilrent infällt tvättställ i matt porslin till Grand kommod med Level bänkskiva. Porslin är i grunden lera som med en glaserad beläggning bränns i ugn. Resultatet blir ett extremt slitstarkt material som håller för det mesta. Ett uråldrigt hantverk som än idag kännetecknar en badrumsprodukt av hög kvalitet.
Egenskaper
| Varumärke | INR |
| Art.Nr. | 360033 |
| Bredd | 493 mm |
| Utförande | Inbyggnad |
| Djup | 303 mm |
| Färg | Mattsvart |
| Serie | Level |
| Tvättställ | Enkel |
| Material | Porslin |
| Blandare | Nej |
| Höjd | 40 mm |
| Överfyllnadsskydd | Nej |
| Bottenventil | Nej |
| Vattenlås | Nej |
| Typ | Tvättställ |
| Hål för Blandare | Nej |
| Väggmonterad | Nej |
| Yta | Matt |
| EAN-nr | 7340123926928 |

