
Tvättställ INRViskan StenkompositBredd: 600 mm
4 142 kr4 990 kr
Spara 17 %
Kampanj
30 dagars prisgaranti
Bredd
Ange ditt postnummer för att se pris och välja installation.

Viskan Stenkomposit
Bredd: 600 mm4 142 kr
- Lagervara - Levereras normalt inom 5-10 vardagar.
- Utlämningsställe
- Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Tvättställ INR Viskan Stenkomposit är ett stilrent tvättställ i hållbar och elegant stenkomposit med en slitstark Gelcoat-yta. Stenkomposit är ett material som har en matt och silkeslen yta och som möjliggör skarpa linjer och en tunnare tjocklek. Detta tvättställ är anpassat för att monteras på tvättställsskåp och har hål för blandare och överfyllnadsskydd. Komplettera med tvättställsskåp, blandare och bottenventil.
Varumärke
Beskrivning
Tvättställ INR Viskan Stenkomposit är ett stilrent tvättställ i hållbar och elegant stenkomposit med en slitstark Gelcoat-yta. Stenkomposit är ett material som har en matt och silkeslen yta och som möjliggör skarpa linjer och en tunnare tjocklek. Detta tvättställ är anpassat för att monteras på tvättställsskåp och har hål för blandare och överfyllnadsskydd. Komplettera med tvättställsskåp, blandare och bottenventil.
Egenskaper
| Varumärke | INR |
|---|---|
| Art.Nr. | 670060 |
| Bredd | 600 mm |
| Utförande | Inbyggnad |
| Djup | 430 mm |
| Färg | Mattvit |
| Serie | Viskan |
| Tvättställ | Enkel |
| Material | Stenkomposit |
| Blandare | Nej |
| Höjd | 20 mm |
| Överfyllnadsskydd | Ja |
| Bottenventil | Nej |
| Vattenlås | Nej |
| Typ | Tvättställ |
| Hål för Blandare | Ja |
| Ytbehandling | Gelcoat |
| Väggmonterad | Nej |
| EAN-nr | 7340123946858 |